top of page
O mně

Léta jsem se pohybovala v bankovnictví a financích. Byla jsem typicky korporátní dříč. Firmy, ve kterých jsem byla zaměstnaná byly například Coca Cola, Wüstenrot a ČSOB. Plány, analýzy, přesnost, procesy a obchodní schůzky byly mým denním chlebem. 
 

Souběžně s touto prací jsem se věnovala klasické malbě a digitální grafice, psala knihy s příběhy pro děti, vedla třídní noviny v synově škole, navrhovala si a šila oblečení, studovala historii na kurzech od Univerzity Karlovy, chodila do DesignŠkoly a prohlubovala znalosti z psychologie. 


Od roku 2013 jsem působila jako interiérová designérka. Moje srdcovka byly interiéry v souladu s přírodou - etno a wabi sabi. Od té doby jsem se při práci začala pravidelně setkávat s umělci, kteří měli talent a nádherné obrazy. Většina z nich měla však problém v tom, že nevěděli, jak podnikat a jak se prezentovat.

Začala jsem se o toto téma hlouběji zajímat. Více jak 5 let jsem se učila ze zahraničních zdrojů - hlavně od mentorů z USA a Austrálie, mapovala umělecký byznys v Čechách a získávala zkušenosti. K tomu jsem přidala mnoho přečtených knih o obchodování s uměním, art managementu, nebo právu, Prošla jsem kurzy o marketingu, projektovém řízení, brandingu, storytellingu, koučování ... 

Na začátku roku 2019 jsem se rozhodla nabídnout své služby jako profesionální mentorka.

 

Od té doby jsem pomohla mnoha umělcům oživit kariéru, postavit jejich uměleckou cestu, některé dovést k úspěchu. Spolupracuji s organizátory veletrhů s uměním, kurátory, spolky, galeriemi a kreativními inkubátory ... sleduji mnoho umělců i to, co se děje v uměleckém světě. 

Nyní, denně pomáhám výtvarným a vizuálním umělcům v dosažení jejich cílů a tato práce mě neskutečně naplňuje. 

alena ndiaye
  • Instagram sociální Icon
  • Spotify
  • LinkedIn Sociální Icon
  • Facebook
  • X
Certifikáty

Některé certifikáty k mé praxi 

bottom of page